شركت خدمات فني و تخصصي پيانو

دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

کوک و تعمیرات

بعد از حمل پيانو از مبدا به مقصد و همچنين جابجايي پيانو از محل با طبقات به محل ديگري با شرايط آب و هواي خاص، با در نظر گرفتن شرايط پيانو كه حتما لازم وضروري است به خاطر حمل ونقل و جابجايي پيانو به مكان جديد، مجددا كوك و ريگلاژ گردد، كه پيانو بعد از كوك شدن در شرايط آرماني نواختن قرار بگيرد كه ما توصيه مي كنيم بعد از كوك پيانو ، به هيچ عنوان نزديك شومينه ، بخاري يا در معرض هواي كولر نباشد ، و همچنين گذاشتن يك بطري آب داخل پيانو ( باز كردن درب پائين پيانو و گذاشتن بطري آب سمت راست پيانو) كه كمك خوبي براي جذب رطوبت و مانع ترك برداشتن رزونانس و يا دك پيانو خواهد شد. در اين مورد هم شركت بتهوون مي تواند به شما عزيزان براي كوك پيانو، با اطمينان به تجربه گرانبها و تخصص افراد مجموعه خود در اسرع وقت به شما سروران گرامي خدمات ارائه دهند.

تعميرات پيانو: شركت ما مي تواند پيانوهاي قديمي شما را بازسازي يا ترميم و يا پيانوهايي كه به هر دليلي مشكلات فني يا زخمي شدن در بدنه دارنددر كمترين زمان ممكن بعد از بررسي فيزيكي پيانو، اقدامات لازم جهت ترميم و اصولا رنگ و لكه گيري پيانو انجام خواهد شد.

و در پايان: شركت بتهوون مي تواند با معرفي استادان و آموزشگاه هاي موسيقي با كيفيت در تهران چه در آموزشگاه ها و يا چه تدريس خصوصي پيانو در منزل، مشاور خيلي خوبي براي شما عزيزان در اين مورد خاص باشد.